Christina Aguilera بعد از ۲۰ سال آرایشش را پاک کرد

همانطور که می دانید کریستینا آگویرا یکی از خوانندگان معروفی است که همیشه به سبک غلیظ ترین آرایش هایش جلوی دوربین ها ظاهر می شد. ولی این بار Christina Aguilera بعد از ۲۰ سال آرایشش را پاک کرد و به عمد جلوی عکاسان و خبرنگاران ظاهر شد. این رفتار کریستینا نظر خیلی از خبرنگاران و حتی خبرنگاران و اکثر دنیای هنر را به خود جلب کرد.

 

Christina Aguilera without makeup

بیوگرافی کریستینا اگولرا
کریستینا آگویرا ۳۷ سال سن دارد و یکی از پر سو و صداترین خوانندگان موسیقی غرب به حساب می آید. اینکه وی همیشه با سبک آرایش بیش از حد و غلیظ جلوی همه ظاهر میشد، باعث ایجاد یک سبک در او شده بود. و اما مثل اینکه دیگر از این سبک آرایش خسته شده بود و خواست دلش را به دریا بزند و با قیاافه ی نچرال و طبیعی خودش بر روی فرش قرمز بیاید و طعمه ی خبرگزاری ها شود.

کریستینا با کرم های پوشاننده همیشه قصد به مات و محو کردن کک مک های صورتش داشت و تا جایی پیش رفت که دیگر متوجه شد داشتن این کک مک ها عیب نیست و بخشی از زیبایی وی است و تصمیم گرفت ابن را بپذیرد و دست از محو کردن و غلظت آرایش بکشد.
با این تصمیم بزرگ، اولین عکسش را بر روی مجله ی Zoey Grossman قرار داد. ین اتفاق یاعث متعجب کردن بسیاری از طرفداران او شد و همه خوشحال بودند که کریستینا سبک خود را شکسته و توانسته به سادگی و بدون تجملات بر روی فرش قرمز پا بگذارد.

مطلب مرتبط :   خوش‌تیپ‌ترین خلبان زن دنیا ماریا پترسون از سوئد

کریستینا عکس هایی هنگام پاک کردن آرایش صورتش در صفحه فیس بوک و اینستاگرامش منتشر کرد و از رضایت خود را از این تصمیم اعلام کرد.

در مصاحبه ی جنجالی که پس از این اتفاق عجیب با Christina Aguilera صورت گرفت، وی بیان کرد که ساده و بی آلایشی را دوست دارد و قصد اصلی اش از این تصمیم این بوده که چهره ساده اش را به همه نشان دهد و گفت قصد ندارد در مصاحبه های بعدی اش به این شکل باشد و باز هم مانند قبل با آرایش های سنگین و غلیظ به مصاحبه و مراسم ها می آید.

بدون نظر!

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.